thailand-olifant

 

Weinig sneeuw, veel pret!

10-03-2008

Hoi hoi mede-Wielewalers! Het was gewéldig in Tsjechië. En dat er niet zoveel sneeuw lag? Nou, dat mocht de pret niet drukken hoor, we hebben een heerlijke tijd gehad!

SKIEN, SNOWBOARDEN EN ZWEMMEN
Wat we zoal gedaan hebben? Nou euh, skiën, en snowboarden, enne, skiën, enne, snowboarden en oh ja, ook nog wel een keertje sleeën. En hoewel de meeste vakantiegangers beginnelingen waren, was het voor sommigen zelfs na één dagje niet meer te zien of ze nu bij de gevorderden hoorden of niet. Voor de afwisseling hadden we op de woensdag een leuke break ingelast met een lekker zwembadbezoek. De volgende dagen weer de pistes op.

FEEST IN DE AVOND: SKIHUT EN SPELLETJES!
Naast de aanroepen tot sneeuw was er ook voor iedere avond een leuk programma. Zo zijn we wel 3 keer naar een skihut geweest, waar naast wat Engelse en Duitse muziek ook gewoon keihard meegeblérd kon worden op Hazes en onze oereigen Jan Smit. Niet alleen kon je er superleuk dansen (en de nodige pintjes drinken!), maar er was ook karaokemogelijkheid en dat werd een hit! De microfoon ging van hand tot hand en sommigen vonden het zelfs een teleurstelling 'm weer te moeten afstaan!

Daarnaast werden er op bijna alle overige avonden wel spelletjesdozen van de Wielewaal tevoorschijn gehaald en werd er tot in de late uurtjes, onder het genot van een drankje en de nodige chips, gerummicubd, gemonopolyd, gejengaaaaaaad, en gekaart! Het was een gezelligheid van jewelste. Wat een plezier hadden wij met zijn allen!

TOETJE VAN DE VAKANTIE
Maar toch kwam ook weer de terugreis in zicht… De reisleiding maakte die nog wel heel plezierig door net over de grens, in Holten, met zijn allen een bezoek te brengen aan de Mac en daarmee was de slagroom op ons ijsje van de Tsjechië vakantie geplaatst.

Iedereen bedankt voor een geweldige vakantie en hopelijk tot volgend jaar!

Groepsfoto Tsjechie 2008

 
ISO 9001 HKZ  
       
Oproepen
Stem op Wielewaal voor de Grote Gift
19-06-2010

Vrijwilligers gezocht voor NSGK 5D festival
11-06-2010

Gezocht: leden en voorzitter clientenraad Stichting Wielewaal
30-03-2010

Kom koningsmantels en roverscapes maken
29-03-2010

meer oproepen... 
Nieuws
Nieuw: logeerweekenden met dagopvang
03-08-2010

Duidelijkheid inzet PGB voor Wielewaalactiviteiten
11-06-2010

Lintje voor Wielewaalvrijwilliger Loes
17-05-2010

Steun Wielewaal via de Sponsor Bingo Loterij
17-05-2010

meer nieuws... 
Vakantiebelevenissen
KTW Amsterdam zomer 2010
09-09-2010

Een topweek in De Lutte!
07-09-2010

Zon, wind en zee op Texel
30-08-2010

Fotograaf op pad!
17-08-2010

meer belevenissen...