Terschelling

 

Waterpret in Giethoorn

29-08-2007

Van 10 tot 17 augustus zijn we met de Wielewaal een week in Giethoorn geweest.

VRIJDAG 10 AUGUSTUS

Vandaag kwam iedereen aan bij de boerderij, sommigen hadden er lang over gedaan om de boerderij te vinden. De routebeschrijving sprak namelijk over een VVV-boot waar je de weg in moest. De VVV-boot bleek er echter niet meer te liggen.

Toen iedereen er dan was hebben we ons in groepjes verdeeld. Een groepje ging de omgeving verkennen en een groepje hielp Marius mee in de keuken. Na het eten hebben we een kennismakingsspel gespeeld. Sommigen wilden daarna nog een stukje wandelen, anderen gingen gezellig een potje kaarten of een ander spelletje spelen.

ZATERDAG 11 AUGUSTUS

Vandaag was het tijd om te zwemmen. Het zwembad in Steenwijk bleek niet open te zijn, daarom gingen we naar Meppel. Dat bleek een heel leuk zwembad te zijn met een groot bad waarin je met ballen kon overgooien. En waar je bommetjes kon maken. Verder was er een glijbaan maar die ging niet zo hard dus die was niet zo populair. En natuurlijk een bad met stroomversnelling en whirlpool, heerlijk. Iedereen genoot van het zwemmen. Daarna zijn we in Meppel nog wezen shoppen.

's Avonds was er Wiedenpop, daar is een grote groep heengegaan om te genieten van muziek op het water.

ZONDAG 12 AUGUSTUS

Een echte zondag met een gekookt eitje en een croissantje. Vandaag stond Slagharen op het programma. Hier hoefden we niet in de rij te wachten zodat we veel attracties konden uitproberen. De een ging het liefste in de monorail terwijl de ander de vrije val trotseerde. Het was een leuke dag die werd afgesloten met een bezoekje aan de pizzeria.

MAANDAG 13 AUGUSTUS

Uitslapen! Dat was niet aan iedereen besteed, een enkeling zat om 8 uur alweer in de huiskamer. In 2 groepen verdeeld werd de schelpengalerij in Giethoorn bezocht. Daar waren veel souvenirs te koop wat dan ook veelvuldig werd gedaan. Daarna was het tijd voor een broodje knakworst in de boerderij. De keuze die we vervolgens hadden was waterfietsen, met de kano varen of meehelpen boodschappen doen. Adrie is bij het kano varen nog in het water beland. Dit was niet helemaal zijn eigen schuld.

's Avonds stond er een dropping op het programma. Die liep uit omdat je altijd mensen hebt die denken dat ze de route het beste kennen.

DINSDAG 14 AUGUSTUS

's Ochtends was de keuze uit winkelen in Steenwijk of lekker op de boerderij blijven. In de middag hebben we samen een heerlijke lunch gegeten. Marius had tomaten-groentensoep gemaakt. Na de lunch konden we kiezen uit midgetgolfen of boodschappen doen. 's Avonds stond een barbeque op het programma waar Adrie en Robert zorgden voor overheerlijk gebakken vlees.

WOENSDAG 15 AUGUSTUS

We mochten een rondje varen met de rondvaartboot. Daar kregen we allerlei weetjes te horen over Giethoorn. Er ging nog een jas overboord maar verder was het een rustig rondje geweest. Het zwembad was zaterdag zo leuk geweest dat we er nu weer heen gingen. Een enkeling waagde zich zelfs in het buitenbad.

Na het avondeten was het de bedoeling dat we naar een film zouden kijken. Dat was niet voor iedereen weggelegd, zij wilden liever een potje kaarten of yathzee spelen.

DONDERDAG 16 AUGUSTUS

Meppeler Donderdag. Het was de bedoeling om lekker langs kraampjes te slenteren. Helaas kwam de regen met bakken uit de lucht zodat we onze toevlucht zochten in winkeltjes en cafeetjes. De McDonalds was gelukkig overdekt waar iedereen heerlijk gegeten heeft.

's Middags bleef er een groepje achter in Meppel om nog meer te shoppen, de andere groep ging ontspannen in de boerderij.

's Avonds was er een bonte avond waar we 2 onbekende vrouwen hadden als presentatrices. We hadden aan afwisselend programma. Na de bonte avond was er nog lekker drinken en hapjes.

VRIJDAG 17 AUGUSTUS

Vandaag werd iedereen uitgezwaaid. Daarbij werd door sommigen een traantje weggepinkt.

We hebben een superweek gehad met:

Adrie, Bram, Erna, Esther, Johan,Leon, Lisa, Robert, Sarah en Tom

Marius, Erwin, Femke, Anke, Marjolein, Lies, Martien en Hilde

 
ISO 9001 HKZ  
       
Oproepen
Stem op Wielewaal voor de Grote Gift
19-06-2010

Vrijwilligers gezocht voor NSGK 5D festival
11-06-2010

Gezocht: leden en voorzitter clientenraad Stichting Wielewaal
30-03-2010

Kom koningsmantels en roverscapes maken
29-03-2010

meer oproepen... 
Nieuws
Nieuw: logeerweekenden met dagopvang
03-08-2010

Duidelijkheid inzet PGB voor Wielewaalactiviteiten
11-06-2010

Lintje voor Wielewaalvrijwilliger Loes
17-05-2010

Steun Wielewaal via de Sponsor Bingo Loterij
17-05-2010

meer nieuws... 
Vakantiebelevenissen
KTW Amsterdam zomer 2010
09-09-2010

Een topweek in De Lutte!
07-09-2010

Zon, wind en zee op Texel
30-08-2010

Fotograaf op pad!
17-08-2010

meer belevenissen...